Tasarımı Kaydet  Kapat

Duyurular

Vinç Kiralama

Modern ve geniş araç parkurumuzla müşterilerimizin Kiralık Vinç ihtayaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz.

Platform Kiralama

Kaliteli, sorunsuz ve 100% müşteri odaklı hizmet anlayışımızla kiralık platform ihtiyacı olan müşterilerimize servis sunmaktayız.

Forklift ve Nakliye Hizmetleri

İleri teknoloji makina parkurumuz ile Forklift Kiralama ve anlık araç ihtiyaçlarınız için kısa sürede çözüm üretmekteyiz.

BİZ KİMİZ?

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile oluşturmuş olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir firma olmak.
Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.
İç ve dış müşteri odaklı bir firma olma hedefi doğrultusunda ve bu hedefe yönelik kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini, iş süreçlerini ve bunları uygulayan insan kaynaklarımızı geliştirerek, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak.
Son Haberler
İş Makinaları ile Bina Yıkım Teknikleri
Bina yıkım işlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş çok sayıda iş makinası tipi mevcuttur. Yüksek teknolojili robotlar da bunlara dâhildir. Temel tekniklerin hepsi aşağıda detaylıca anlatılmaktadır.
Riskli Yapı Tespit ve Yıkım Süreci
Riskli yapı; yıkılma ve ağır hasar görme riski taşıdığı incelendikten sonra teknik verilere dayanılarak tespit edilen ve ekonomik ömrünü tamamlamış olan yapılardır. Özellikle, bu riskli yapılar deprem bölgelerinde bulunuyorsa, bu yapılar içinde hayatını sürdüren insanlar içinde büyük risk vardır.
Kentsel Dönüşüm Yardımları ve Kredileri
6306 Sayılı Kentsel Dönüşüm Kanunu olarak da bilinen Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun, riskli alanların ve riskli yapıların Kentsel Dönüşüm kapsamında sağlıklı ve güvenli yaşam alanları haline getirilmesini düzenlemiştir.
Son Makaleler